https://instagram.com/aquateam.ir
آکوا، آکواتیم، آکوا تیم
دلیل محبوبیت پایتون چیست؟

زبان برنامه نویسی پایتون در چند سال گذشته محبوبیت فراوانی را کسب کرده و دلیل آن را می توان دخالت این زبان در بسیاری از زمینه ها مانند آنالیز دیتا، دستگاه ها و ماشین ها، اپلیکیشن وب و ... دانست. اما در این مقاله می خواهیم دلیل اینکه محبوبیت زبان برنامه نویسی پایتون را بررسی کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

یادگیری آسان

یکی ازدلایلی که بسیاری از برنامه نویسان تحت وب و اپلیکیشن به سراغ پایتون می روند، یادگیری سریع و آسان این زبان است. می توان گفت که زبان پایتون بر روی عبارات رایج مانور می دهد و شما می توانید کد های کمتری را نسبت به سایر زبان های مانند جاوا و ++C بنویسید. شما می توانید با پایتون، کد ها را به راحتی بفهمید و اگر تجربه برنامه نویسی با سایر زبان ها را هم دارید متوجه خواهید شد که شباهت بیشتری به سایر زبان ها دارد.

کارخانه ها و اکوسیستم های غنی

یکی از جذابیت های این زبان برنامه نویسی، اینجاست که طیف وسیعی از ابزار های کارخانه و پکیج گسترده ای را به شما پیشنهاد می کند و به شما اجازه خواهد داد به کد های پیش نویس بسیاری دسترسی پیدا کنید. برای مثال شما به نامپی و پانداس جهت آنالیز محاسباتی، به  pygal جهت نموداربندی، و از SLQALchemy جهت ایجاد سوالات میتوانید استفاده کنید. البته پایتون فریم ورک های متنوع و جذابی را مانند جنگو و فلاسک همواره به شما پیشنهاد می کند که دسترسی ها و امکانات فوق العاده ای دارند.

طرح اولیه سریع و مطمئن

از آنجایی که زبان پایتون به زمان کمتری جهت ساخت پروژه در مقایسه با سایر زبان ها لازم دارد، شما می توانید ایده های خود را در یک زمان کوتاه و بسیار سریع به مرحله اجرایی برسانید و سریع تر بازخورد بگیرید. از این جهت پایتون را می توان به عنوان یکی از زبان های محبوب در زمینه استارتاپ های مارکت نامید که هدف، تولید یک نمونه اولیه از ایده می باشد تا وارد عرصه رقابت شود.

محبوبیت وسیع پایتون

پایتون را می توان یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا و جوامع برنامه نویسان در جهان معرفی کرد. به همین دلیل پایتون سعی کرده تا به طور مداوم و سریع، کارخانه های خود را آپدیت و روانه بازار کند. پایتون همچنین برای توسعه دهندگان تازه کار، ساپورت گسترده و چارچوبی را برای افرادی که خواستار در پیش گرفتن این راه هستند فراهم می کند. به راستی که دنیا تا چند سال آینده غول بزرگ زبان های برنامه نویسی را بیشتر درک خواهد کرد.
آکواتیم، گزینه ای مطمئن برای اعتماد
اگر قصد طراحی وب سایت برای کسب و کار خود را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا کار طراحی خود را به تیمی مورد اعتماد و کار بلد بسپارید. تیم متخصص آکوا سال ها است که در زمینه طراحی وب سایت در اردبیل فعالیت داشته و شما می توانید با خیالی راحت پروژه های بزرگ خود را به این تیم بسپارید. کافیست با مشاورین ما در این امر تماس گرفته تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.
 

پست های اخیر

api ساده با لاراول , آکوا ,آکوا تیم , آکوا اردبیل , آکوا توسعه وبسایت , آکوا ایران , اپلیکیشن

Api ساده با لاراول

در این پست قصد داریم تا با ساده ترین روش درست کردن api با لاراول آشنا شویم. لار...

ادامه مطلب
آیا برنامه نویسی آینده دارد؟ , آکوا , آکوا تیم , آکواتیم,آکوا تیک , آکواتیک

آیا برنامه نویسی آینده دارد؟

بی شک یکی از سوالاتی که به ذهن برنامه نویسان جدید می افتد و همیشه درگیر آن هستند...

ادامه مطلب
آکوا، آکواتیم، آکوا تیم

دلیل محبوبیت پایتون چیست؟

زبان برنامه نویسی پایتون در چند سال گذشته محبوبیت فراوانی را کسب کرده و دلیل آن...

ادامه مطلب
آکوا، آکواتیم، آکوا تیم

معرفی بازار کار موهو

اگر به انیمیشن سازی دو بعدی علاقه دارید، به شما پیشنهاد میکنیم حتما تا پایان این...

ادامه مطلب

کامنت های شما

comment image

Ali

 

گفت:

Awliiii
footer shape